Kariéra

Vývojový pracovník SW (Aerospace, Mechatronic Systems)

Pracovní náplň:

Požadujeme:

Výhodou:

Nabízíme:

Popis pracovní funkce a odpovědnosti:
Vývojový pracovník software se zaměřením na embedded aplikace pro oblast letectví a průmyslových aplikací.

Požadujeme:
  • Ukončené VŠ studium oboru elektro, IT.
  • Praxi programátora (C) minimálně 3 roky.
  • Znalost architektury embedded SW.
  • Znalost řízení životního cyklu SW.
  • Základní znalost oborové technické angličtiny
  • Komunikační schopnosti.
Výhodou:
  • Znalost embedded systémů, vývojových prostředí (ARM, Freescale, ST, TI, apod.).
  • Znalost procesorové a digitální techniky vítána.
  • Znalost s implementace systémů RTOS (Linux based RTOS) pro embedded aplikace vítána.
  • Aktivní přístup a samostatnost.
Nabízíme:
  • Práci ve vysoce erudovaném a motivovaném kolektivu.
  • Kontinuální profesní růst a uplatňování inovačních a tvůrčích osobních aktivit.
  • Perspektivní a dlouhodobá práce na špičkovém vývojovém projektu na mezinárodní úrovni.
  • Pružná pracovní doba, motivační systém odměňování.
  • Zajištění zvyšování úrovně jazykových dovedností.
  • Standardní pracovní podmínky, zajímavá a zodpovědná náplň práce a zázemí silné a respektované společnosti www.unis.cz.
  • Místo pracoviště v Brně s dobrou dopravní dostupností
  • Stravování v místě pracoviště, příspěvek na stravování.

Nástup: nejlépe ihned, podle Vašich možností a na základě domluvy.

Kontaktní osoba: Ivana Jarošová
Tel.: +420 541 515 540
E-mail: ijarosova@unis.cz
Nenašli jste pracovní pozici odpovídající Vašemu zájmu a přesto Vás naše zaměření Divize letecká a pokročilého řízení zaujalo? Pošlete nám Váš životopis k posouzení. Dlouhodobě otevíráme pozice vývoje HW, vývoje embedded SW, systémového návrhu a matematického modelování systémů.

Kontaktní osoba: ijarosova@unis.cz

Ochrana osobních údajů
„Zasláním životopisu na e-mailovou nebo poštovní adresu udělujete společnosti UNIS, a.s. souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu § 5 odst. 2 a 5 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů na dobu nezbytně nutnou, resp. na dobu trvání předmětného výběrového řízení, maximálně však 1 rok. Společnost UNIS ,a.s. tímto prohlašuje, že všechny Vámi poskytované osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění uchazeče v rámci společnosti UNIS, a.s..“

8